MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 16165230

nr 1616 5230

Garderobsskåp

Ek, Jugend. Bredd: 71 cm, djup: 49 cm, höjd: 185 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 29 april 2024
kl 20:50:40

Jugend